+90 543 820 0320 | +90 0507 678 9863 | +90 0545 544 6968

Sosyal Medyada Biz}

Dikenli Tel İmalatı

Dikenli  Tel İmalatı

Dikenli tel,arazi, arsa ve tarlaların güvenliğinin sağlanmasında,ağaç ve fidan dikim yerlerinin ve ihtiyaç duyulan benzeri alanların dış etkenlerden korunmasında kullanılan bir üründür. Bir çok farklı telle ve kendi başına kombinasyonlara uygun olduğu için sıklıkla tercih edilen bir üründür.Çit teli ve bahçe telinin üst kısımlarına,ön kısımlarına koyularak kullanılması en sık tercih edilen kombinasyonlardandır.

Dikenli teller, görünüş itibari ile fazla estetik olmadıkları için genellikle, yaşam alanlarında bulunan mekanların güvenliğinde kullanılırlar. Kullanımı ve montajı kolay olduğundan, bölgelerin güvenliği için hem pratik hem de ekonomiktir. Dikenlin sıklıkla tercih edilmesindeki neden, sağlam yapısı ile daha az destekle geniş alanlarda kolaylıkla uygulanabilmesi ve önemli ölçüde tasarruf sağlanmasıdır.

Biz Urfa Demirhan Tel Çit ailesi olarak gerek Şanlıurfa gerekse bölgenin bize iletmiş olduğu talepleri dikkate alarak siz değerli müşterilerimize daha uygun ve daha kaliteli çeşitler sunabilmek için dikenli tel imalatına başlamış bulunmaktayız. Şanlıurfa’ya ve bölgemize hayırlı olsun.

05 Mart 2020
1.347 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

mobil chat siteleri
mobil siteler
× WhatsApp Destek Hattı