+90 543 820 0320 | +90 0507 678 9863 | +90 0545 544 6968

Sosyal Medyada Biz}

Şanlıurfa tel çit fiyatları

Şanlıurfa tel çit fiyatları

Şanlıurfa bölgesinde ve Çevre illere tel çit,panel çit,çim çit,spor sahaları ve diğer alanlarda faaliyet gösteren URFA DEMİRHAN Tel çit firmamız, hem imalat hemde montaj alanında müşteri odaklı hizmetini sürdürmektedir.

Tel çit firmamız misyon olarak, daha kaliteli hizmet vermek ve müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Firmamız panel çit üreticisi olduğu için istenilen model, tarz ve tel çit çeşitlerine göre uygulama yapmaktayız. Web sayfamız üzerinden de ürünlerimizi kontrol edebilirsiniz.Firmamızın panel çitlerin uygulanamayacağı zemin neredeyse yok gibidir.

Toprak zeminler, tuğla üstü, beton zeminler, beton üstü uygulamalar yapılabilmektedir. Beton, tuğla gibi zeminlerde yüzey delinerek kuvvetli cıvata ve kelepçe ile bağlanmaktadır. Toprak alanlarda hazır beton kalıpları açılan çukurlara yerleştirilerek hazır beton kalıpları üstünden montaj işlemi yapılıyor. Şanlıurfa panel çit fiyatlarımızı öğrenmeden uygulama yaptırmayınız.

Şanlıurfa panel çit fiyatı, panel çit Şanlıurfa, Şanlıurfa panel çit fiyatları, urfa tel çit , Şanlıurfa panel çit fiyatı, panel çit fiyat Şanlıurfa, panel çit firrması olarak sizler için en uygun fiyatı sağlıyoruz. Bize Danışmadan panel Çit,tel çit almayın.

18 Eylül 2019
4.615 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

mobil chat siteleri
mobil siteler
× WhatsApp Destek Hattı